במשחק במסגרת המחזור ה-23 אירחה הפועל אשקלון, אחת מהקבוצות המעניינות בליגה הלאומית את אחווה עראבה, עוד קבוצה שמפתיעה העונה בלאומית לאחר שרק בעונה שעברה היית בליגה א'. יוסי ביטון נגח את הראשון, דודו בן שושן הכניס את השני ויחיאל צגאי קבע את הניצחון עם גול שלישי בדקה 82.

הפועל אשקלון פתחה את המחצית הראשונה בשליטה טובה במגרש והתקיפה מהרגע הראשון. בדקה ה-12, אשקלון קיבלה כדור קרן, צגאי ניגש לבעוט ונתן מסירה קצרה לקובי דג'אני שחזר לפתוח במשחק הזה, דג'אני החזיר לו מסירה וצגאי הרים לתוך הרחבה בחצי הגובה, יוסי ביטון עבר את כל ההגנה של עראבה ונגח לתוך השער, 1-0 לאשקלון.
בדקה ה-20 יניב אלול ניסה למסור את הכדור קדימה אבל חמודי בריק הגיע ראשון, העביר את הכדור קדימה לרונן שוורצמן שהתקדם עד השער ונתן פס לפינה, 1-1.
אחרי השיויון עראבה התחילו להתאמץ ולתקוף הרבה יותר, ואשקלון הסתגרו בהגנה. עד סוף המחצית התוצאה נשמרה.
למחצית השנייה עלו שחקני אשקלון כשהם נחושים הרבה יותר ורק רוצים לנצח בפעם השישית ברציפות. בדקה ה-52 אורי מלמיליאן הוציא את שרון גרומזנו שלא נתן משחק טוב במיוחד, והחליף אותו בשחקן המושאל, עומרי רון. בדקה ה-69 קובי דג'אני מגביה לתוך הרחבה ודודו בן-שושן שהיה במקום גומר את הסיפור עם נגיעה אחת לתוך השער- 2-1 לאשקלון.
בדקה ה-82 עומרי רון קיבל כדור מצד ימין והתקדם איתו עם כל המהירות לכיוון השער, צגאי רץ איתו ביחד, עומרי רון בעט לשער אבל הכדור פגע בראש של אחד השחקנים, הכדור הגיע לצגאי שגם היה ברחבה, ובעט את ה 3-1 של אשקלון. עראבה המשיכה וניסתה לצמק את היתרון של אשקלון, אבל לא הצליחה הרבה בזכות חיים איצרין.

מודעות פרסומת