לאחר שבמחזור מספר 7 בליגה הלאומית הפועל אשקלון התארחה בבאר-שבע והפסידה 3-0, הגיע המחזור ה-22 והפגיש בפעם השנייה בין הקבוצות, אשקלון התקיפה כמו שצריך והשפילה בחזרה את מכבי באר-שבע לעיני הקהל הביתי.

המחצית הראשונה יצאה לדרך לעיני 300 צופים אשקלונים שבאו למרות חצאי הגמר בהיכל נוקיה. מכבי באר-שבע פתח טיפה יותר טוב את המשחק מאשקלון בעיקר בחלק ההתקפי שלה. בדקה הרביעית ינון ברדה ששוחרר מאשקלון לפני כמה חודשים, נגח קצת מעל המשקוף לאחר הגבהה של מיקי עטיה מצד ימין. האשקלונים התעלו על עצמם ולאחר הרמה של דידי אונגר הייתה נגיעת יד ברורה ברחבה, כמו גם בדקה ה-15 שהשופט היה חייב לשרוק לפנדל אבל לא שרק. בדקה ה-30 השופט שרק סוף סוף לפנדל, צגאי ניגש לנקודה הלבנה, השוער הדף את הבעיטה אבל צגאי השתלט על הריבאונד וקבע 1-0 לאשקלון. אשקלון המשיכה לתקוף בכל הכוח ובדקה ה-41 רומאו המצטיין עבר בלם אחד, ושלח עומק לאונגר שפרגן לצגאי את הגול השני שלו במסירת רוחב מול שער חשוף. התוצאה נשמרה עד סוף המחצית הראשונה.

למחצית השנייה האשקלונים עלו כשהם מעודדים ורוצים רק להתקיף את השער של באר-שבע. בדקה ה-48 יחיאל צגאי שלח רוחב לאריק רומאו שכמעט ודחק את הכדור לרשת אבל פיספס אותו.
בדקה ה-57 יחיאל צגאי קיבל כדור ולא היה בנבדל, ניסה להקפיץ מעל השוער אבל הבעיטה שלו הייתה חלשה מדי ונעצרה על ידי הגנת באר-שבע. בדקה ה-77 יחיאל צגאי שולח כדור לאריק רומאו שפותח רגליים באלגנטיות ומשאיר את הכדור לגורמזנו, אבל הוא מצליח לפספס את המסגרת. בדקה ה-81 דידי אונגר שלח כדור לעומרי רון שהחמית מול השער. חמש דקות לאחר מכן דידי אונגר שוב שולח לעומרי רון והפעם הוא מצליח להכניס את הכדור לשער וקובע 3-0 לאשקלון.

מודעות פרסומת