הפועל אשקלון רושמת היום ניצחון רביעי העונה על הפועל מרמורק מהמקום האחרון בטבלה, ועולה מקום אחד למקום 12.

(אשקלונים- מאיר שילון)(אשקלונים- מאיר שילון)

80 אוהדים אשקלונים נסעו לאיצטדיון הברפלד שברשל"צ כדי לתמוך בקבוצה. הם קיבלו תמורה בעד הנסיעה, כשראו את הקבוצה מנצחת 3-1 וגם מספרת מדהימה של אריק רומאו. אשקלון התחילה את המחצית הראשונה בשליטה מעולה במגרש והמשיכה את השליטה הזאת לאורך כל המשחק. הלחץ הוכיח את עצמו וכבר בדקה ה-11 אריק רומאו, סיים התקפה בבעיטה חלשה, אבל השוער לא הדף טוב, רומאו השתלט וגילגל את הכדור לרשת, 1-0 לאשקלון. עומרי רון, ששיחק בפעם הראשונה בקבוצה רק בשבוע שעבר, כבר הוכיח את עצמו ובדקה ה-24 נגח לתוך השער מ-5 מטר לאחר הגבהה מעולה של יחיאל צגאי, 2-0 לאשקלון. התוצאה נשמרה עד לסיום המחצית למרות שלעומרי רון הייתה עוד הזדמנות מצוינת לכבוש כשקיבל כדור עומק מצגאי, ניסה לעבור את השוער אבל הגנת מרמורק הצליחה להשתלט על הכדור ולמנוע את הגול השלישי. גם לשוקי נגר הייתה הזדמנות לנגוח לשער, אבל פיספס מ-2 מטר.

(אשקלונים- מאיר שילון)

חמש דקות לאחר פתיחת המחצית השנייה דודו בן-שושן מקבל כדור ומגביה לתוך הרחבה, אריק רומאו שהיה במקום בעט במספרת נפלאה לתוך השער וקבע 3-0 לאשקלון. לאחר השער השלישי, אורי מלמיליאן ביצע חילוף והכניס את בריאן-מן. בדקה ה-60 נשרקה עברה לזכות שוער מרמורק. בריאן מן התעצבן, נגח בפרצוף של דונייב וקיבל את האדום שימנע ממנו לשחק גם מול הפועל ירושלים בשבוע הבא.

(אשקלונים- מאיר שילון)

אחרי שאשקלון נשארה עם עשרה שחקנים מרמורק התחילו תקוף את השער של יניב ווהבה ובדקה ה-73 דחיפה של שי פטלק בתוך הרחבה הביאה פנדל למרמורק. פבלו זאבאלה ניגש לנקודה הלבנה וצימק ל 3-1. בדקה ה-90 יחיאל צגאי נשאר לבד מול השוער אבל החמיץ את הסיכוי להגדיל את היתרון.

מודעות פרסומת