הפועל אשקלון רשמה היום ניצחון שלישי במשחק הבית נגד בת-ים מצמרת הליגה. יחיאל צגאי הכניס את גול היצחון בפנדל מוצדק בדקה ה-83.

המשחק נפתח בשליטה מולחטת של אשקלון ובלחץ על השער של קובי שאלו. כבר בדקה השנייה ניסיון בעיטה של אגודה קאובינה נעצר על ידי הגנת בת-ים ויוצא לחוץ. בדקה ה-6 חיים איצרין מקבל כדור, פורץ עד לרחבה ומוסר כדור עומק מצוין לאלירן אסאו שמצליח לפספס והכדור עובר לידיים של השוער. בדקה ה-30 קאובינה מסר כדור ליחיאל צגאי שבאגף ימין, ובהגבהה חזקה אלירן אסאו השתלט על הכדור, ניסה למסור כדור עומק לקאובינה אבל פיספס. קאובינה הצליח להשתלט על הכדור, הרים עוד פעם, אבל יש לידיים של השוער. בדקה ה-33 קואבינה מקבל כדור באמצע, מרים אותו לשרון גרומזנו שששם את הכדור ברשת, אבל הקוון המציא נבדל שלא היה מעולם, גם במצלמות וגם בשידור החוזר לא מצאו נבדל. דקה לאחר מכן רן קוז'וק מגביהה כדור לאמצע ויד אונגר בועט בחצי מספרת אבל הכדור הגיע לשוער, והקבוצות ירדו להפסקה ב 0-0.

המחצית השנייה נפתחה ביכולת יותר טובה מצדי שני הקבוצות, אבל עדיין אשקלון הייתה בכמה רמות יותר טובים מבת-ים. בדקה ה-49, אחרי שהגנת בת-ים הצילחה לבלום התקפה מספר שניות קודם לכן, רן  קוז'וק מקבל כדור מצד ימין, מגביהה לתוך הרחבה, שרון גורמזנו קופץ אבל לא מגיע לכדור, אבל אלירן אסאו מקבל אותו לנגיחה שיצאה מספר סנטימטרים מעל השער. בדקה ה-58 מתבצע החילוף הכי חשוב במשחק- בריאן מן נכנס על חשבון אלירן אסאו העצבני שמעביר את סרט הקפטן לדודו בן שושן. בדקה ה-60 הגיע הפנדל הראשון. רן קוז'וק רץ עם הכדור ומגביהה לתוך הרחבה לראשו של בלם בת-ים, שמרחיק בצורה לא טובה לאוויר ומאפשר לשרון גורמזנו מספיק זמן כדי לכוון ולבעוט אבל במקום למסגרת, גורמזנו בועט לשמיים.

בדקה ה-64 בריאן מן מוכשל ברחבה על ידי גיזי דורבור שמקבל אדום, בת-ים נשאר בעשרה שחקנים. דידי אונגר ניגש לבעוט את הפנדל, בועט לאמצע השער אבל הכדור נעצר על ידי קובי שאלו. בדקה ה-70 חיים איצרין פורץ לרחבה מאגף שמאל, שולח כדור עומק לשרון גורמזנו שבעט מעולה אבל השוער ביום מצוין הדף את הכדור. בריאן מן ניסה להמשיך את בעיטה אבל נעצר על ידי ההגנה.

בדקה ה-82 קרן לאשקלון. יחיאל צגאי מרים, והכדור פוגע ביד של שחקן מבת-ים בתוך הרחבה, השופט שורק לפנדל לטובת אשקלון. אורי אמר לשחקנים שצגאי יבעט, וככה היה. צגאי בעט למרכז השער ושלח את השוער לפינה השמאלית הרחוקה.

עד סוף המשחק אשקלון הגיעה לכמה מצבים טובים, אבל לא ניצלה אותם מספיק טוב. בת-ים ניסתה להשוות אבל לא הצליחה לקחת מאשקלון את הניצחון השלישי העונה.

מודעות פרסומת