לעיניי כ-300 צופים באיצטדיון הפועל אשקלון ניצחה בפעם השנייה העונה והפעם, את מכבי הרצליה שהפסידה  לאחר 4 נצחונות רצופים במחזורים הקודמים. גול עצמי של עודד גביש העלה את אשקלון ליתרון מהדקה ה-75.

המחצית הראשונה התחילה עם שליטה בכדור אבל ללא יכולת טובה להגיע למצבים. בדקה ה-35 קיבל אגודה קאובינה כדור עומק מצוין משרון גורמזנו, בועט חזק לשער, אבל מפספס אותו במטר. עד סוף המחצית לא נרשמו מצבים או אירועים מיוחדים והקבוצות ירדו ב0-0.

המחצית השנייה נפתחה עם יכולת ברורה ושליטה מעולה במגרש לטובת אשקלון שבכל זאת לא הצליחה לתרגם את המצבים לשערים. בדקה ה-55 שי פטלק שולח כדור רוחב שמטייל ברחבת הרצליה ומגיע לרגליו של דידי אונגר, שבעט לשער מ16 מטר אבל הבעיטה נהדפת בקושי על ידי השוער. בדקה ה-62 עוד מצב טוב לאשקלון, שי פטלק ניסה להגביהה כדור אבל הוא פגע בשחקן הרצליה והגיע לרגליו של שרון גורמזנו שמנסה לבעוט משני מטר אבל מפספס מעל השער. אחרי אותו רגע יחיאל צגאי נכנס למשחק ומיד הורגש השינוי- יחיאל צגאי נעדר מספר משחקים עקב פציעה וזוהי החזרה הראשונה שלו. בדקה ה-75 רן קוז'וק הגביהה לתוך הרחבה לעבר קאובינה אבל עודד גביש, בלם הרצליה עלה ראשון לנגיחה ובמקום להרחיק את הכדור לקרן- קבע 1-0 לאשקלון משער עצמי. 3 דקות לאחר מכן השחקנים עוד מחפשים את הגול השני ורן קוזו'ק שולח כדור רוחב לבריאן מן שנעצר על ידי השוער, ההתקפה עוד לא הסתיימה ודידי אונגר שנגח לקורה סיים את ההתקפה המוצלחת האחרונה של המשחק הזה ועד הסוף האשקלונים שמרו על התוצאה הטובה שמעלה אותם מקום אחד בטבלה ומשאירה את השחקנים והאוהדים לחגוג בסיום.

ביום שישי הקרוב אשקלון תצא למשחק חוץ בשכונת התקווה בתל-אביב מול בית"ר שמשון בשעה 14:30.

מודעות פרסומת