הפועל אשקלון החליטה לשחרר היום (חמישי) את יוסי רוזן, יאיר אזולאי וינון ברדה, בעקבות חוסר ההצלחה של הקבוצה בליגה הלאומית.

אחרי 12 מחזורי ליגה, אשקלון, שסומנה כהבטחה גדולה בתחילת העונה, נמצאת במקום ה-13 בליגה, עם שלושה הפסדים, שמונה תוצאות תיקו וניצחון אחד בלבד.

רוזן ואזולאי, שהגיעו בקיץ האחרון יחד עם המאמן אורי מלמיליאן לקבוצה, הפיחו תקווה באוהדי אשקלון, שקיוו לראות את הקבוצה שלהם בצמרת, אבל קבוצתם לא הצליחה להתרומם אחרי כמעט חצי מהמשחקים, וראשי המועדון בחרו לשחרר את השניים, יחד עם ברדה, שהיה שותף לעליה מהליגה הארצית בעונה שעברה.

יו"ר הקבוצה, צ'יקו מגיה, אישר את הדברים ל-ONE ואמר: “שיחררנו את השלושה ממניעים מקצועיים".

(one)

לקראת חודש ינואר, הבהיר מגיה כי באשקלון מעוניינים לשנות קו: "אין ספק שאנחנו מתכוונים להתחזק, ושלושה חלוצים זרים כבר נמצאים בדרך לארץ. האווירה לא קלה, אבל מי שישפרו אותה הם אך ורק השחקנים”.

יוסי רוזן עצמו אמר לאחר שחרורו: "הודיעו לנו שאנחנו משוחררים. אין מה לעשות, זה הכדורגל ואין בו יום משעמם. אני אפעל בזמן הקרוב. עד ינואר אין העברות, אבל אני מתכוון לשמור על עצמי מבחינת כושר גופני".

אם לא די ביכולת הקבוצה, אשקלון נתקלת גם בבעיות מול העירייה לגבי השימוש באצטדיון העירוני. הצוות המקצועי והשחקנים הגיעו לאצטדיון וגילו כי המקום נעול, למרות זאת, השחקנים נכנסו דרך כניסה צדדית וערכו את האימון.

בעירייה, שם טוענים שאין הסכם בין הצדדים, החליטו להגיש תלונה במשטרה. יו"ר הקבוצה אמר בנושא: "יש בעיות מול העירייה לגבי הסכם השימוש באצטדיון. הם מתנהגים בצורה בריונית מדי, וחושבים שהם יכולים להגיע ולסגור מנעולים. בינתיים אנחנו מתאמנים כרגיל”.

מודעות פרסומת