הפועל אשקלון רשמה היום תיקו שמיני (הכי גבוה בליגה) מתוך 12 המחזורים שכבר עברו בליגה הלאומית.

המשחק נפתח בשעה 18:00 לעיני 40 הצופים האשקלונים שעוד מאמינים בקבוצה והגיעו לאיצטדיון הברפלד בגשם שוטף.  לחץ של שחקני אשקלון על השער של ראשון לא עזר כדי לעלות ליתרון ראשונים אבל הגנת אשקלון דווקא כן עזרה לאלירן אפריאט שחקנה של ראשון לציון להעלות אותה ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-7. שחקני אשקלון עדיין ניסו לחפש את השער כל הזמן ודידי אונגר היה זה שבדקה ה-15 גילגל את הכדור לרשת מ-25 מטר מהשער, 1-1. דקות לפני סיום המחצית הראשונה עברה על השוער יניב ווהבה עזרה לתומר גולן להבקיע להוריד את קבוצתו ביתרון  לקראת המחצית השניה.

שלוש דקות מפתיחת המחצית השניה אגודה קאובינה שחזר לשחק לאחר ההרחקה מהכרטיס האדום, הטעה את השוער, ניסה לבעוט לשער אבל לבסוף בישל את הגול לשרון גורמזנו שדווקא בזמן האחרון לא מראה יכולת טובה, אבל קבע 2-2 לאשקלון.

לאחר השווין שחקני אשקלון המשיכו ללחוץ על השער ודווקא בדקה ה-90 הזדמנות מצוינת לדידי אונגר שקיבל הגבהה מאלירן אסאו בועט מהאוויר על שחקן ראשון לציון ומוציא לקרן, שמגיעה לאלירן אסאו שעוד פעם נבלם על ידי שחקני ראשון לציון. שניות לסיום יוסי רוזן בועט את הבעיטה החופשית מ-16 מטר אבל מחטיא ומצליח לעצבן את אורי מלמיליאן. תיקו מאכזב מאוד לאשקלון שהייתה יותר טובה לאורך כל המשחק אבל לא הצליחה לתרגם את זה לשערים. בסיום המחזור ה-12 אשקלון נותרה במקום ה13 והנמוך בטבלה.

במחזור ה-13 אשקלון תארח בבית את מכבי הרצליה ששיחקה היום נגד מכבי באר-שבע וניצחה 1-0

מודעות פרסומת