קבוצת הכדורגל של הפועל אשקלון הגיעה לערוך אימון באצטדיון העירוני וגילתה להפתעתה כי העירייה סגרה בפניה את השערים, בטענה לאי תשלום דמי השימוש

כנראה שהצרות של קבוצת הכדורגל של הפועל אשקלון לא מסתכמות רק על כר הדשא.
הקבוצה של פרוספר אזגי, לא מצליחה כבר למעלה מחודשיים לרשום ניצחון ומעבר ליכולת הדלה של שחקניו של אורי מלמיליאן, צרה נוספת נפלה על המועדון.
ביום שני, כשהגיעו מלמיליאן ושחקניו לשערי האצטדיון העירוני, בכדי לערוך אימון, גילו להפתעתם כי השערים נעולים ובעיריית אשקלון מונעים מהם להשתמש במגרש, בטענה לאי תשלום דמי השימוש במתקן בסך 50 אלף ש"ח.
"שערוריה, פשוט שערוריה". אמר  צ'יקו מגיה, מנכ"ל הקבוצה ל"אשקלון ניוז" והוסיף: "לפני שלושה חודשים קיבלתי ממנהל האצטדיון חוזה דמי שימוש באצטדיון בסך של 60 אלף שקל לשנה, 10 אלף שקל יותר מבשנים עברו. התקשרתי לפני כשלושה חודשים לממונה על הספורט אורן שני, והוא אמר לי להניח את הסכם השימוש באצטדיון לטיפולו. אורן אמר לי בפירוש "אל תעשה כלום אני מטפל בזה", עבורו שלושה חודשים מאז, ובתחילת השבוע ניגש אלי הרצל עיני, מנהל האצטדיון ושאל מה קורה עם ההסכם, מכיוון שהוא קיבל הנחיה לסגור את האצטדיון. התקשרתי שוב לממונה על הספורט והוא אמר שעוד היום הוא מטפל בזה. ביום שני האצטדיון כבר היה סגור. התקשרתי לנסים סויסה האחראי על האצטדיון והוא אמר לי שזו הוראה של מנכ"ל העירייה". סיכם מגיה.
כשפנה מנכ"ל הפועל אשקלון אל משרדו של מנכ"ל העירייה, סירב המנכ"ל, לטענתו של מגיה, להיפגש עמו והפנה אותו למזכירתו, תוך כדי שהוא מציב בפניו אולטימטום לחתימה על ההסכם, עד ליום שלישי (היום. ש.ל) אחרת האצטדיון ינעל שוב.

איצטדיון סלה


בעקבות ההתפתחויות ואירועי המנעולים, האוירה בקרב שחקני הפועל אשלון והצוות המקצועי היתה לא נעימה, בלשון המעטה.
שחקנים בקבוצה טענו לאי נעימות, תוך כדי שהם מספרים ל"אשקלון ניוז", כי גם מאמנם, אורי מלמיליאן, היה בהלם מהצעד של נעילת האצטדיון, והוא הגיב בכעס על הזלול של עיריית אשקלון בקבוצת הכדורגל הבכירה בעיר.
הסיבה להעלאת תעריף דמי השימוש באצטדיון העירוני, נבעה ככל הנראה בעקבות דו"ח שמאי, שנשלח ע"י עיריית אשקלון לאצטדיון העירוני והאחרון העריך את דמי השימוש באצטדיון בעלות של 300 אלף ש"ח בשנה.
אי לכך, עיריית אשקלון החליטו לא לגבות מקבוצת הכדורגל של הפועל אשקלון את מלא המחיר שהוערך ע"י השמאי ובחרה להעלות את תמחור דמי השימוש באצטדיון בעשרת אלפים ש"ח בשנה.
אורן שני, חבר מועצת העיר והממונה על הספורט אמר ל"אשקלון ניוז": "הבטחתי לצ'יקו שאני מטפל בעניין ואכן טיפלתי בעניין, במהלך כל השלושה חודשים האחרונים הסדרנו את כל העניין המשפטי והחוזי. שכן מדובר בהסכם שימוש ברכוש ציבורי מול עמותה המנוהלת מול עיריית אשקלון. התוספת של 10 אלף ש"ח לשנה, הוא זניח לחלוטין בהתייחס לדו"ח השמאי שקיים. המאבק שלי היה בסופו של דבר שהילדים הנערים והבוגרים ישתמשו באצטדיון ושהעלות הכבדה לא תיפול עליהם. מה שנשאר כעת להפועל אשקלון זה רק לחתום על ההסכם".
(אשקלון ניוז, שלומי לוי)
מודעות פרסומת