הפועל אשקלון אירחה היום את עירוני קרייית שמונה למשחק בית מהמחזור ה-9 בליגה הלאומית. קריית שמונה באה כפייבוריטית ברורה למשחק שבו התקשתה להגיע להרבה מצבים אבל שוב, בפעם הרביעית ברציפות, תיקו ביתי להפועל אשקלון.
זהו המשחק השלישי של אשקלון מול קריית שמונה כשהראשון היה באשקלון במסגרת משחקי גביע הטוטו, שמבחינת אורי היו רק ל״ניסוי״ ובו ניצחה קריית שמונה 3-0 והמשחק השני היה בקריית שמונה בתוצאת תיקו 1-1 דרמטי כשאשקלון הצליחה להשוות רק בדקה ה 92 בתוך תוספת הזמן.

בכל משך המשחק אשקלון הייתה עדיפה על קריית שמונה הממוקמת במקום הראשון. בדקה ה-30 הזדמנות ראשונה לאשקלון, אגודה קאובינה מקבל כדור ארוך מיוסי רוזן ומשתלט עליו טוב אבל התלבטות לפני הבעיטה גרמה לאיבוד הכדור לבלמי קריית שמונה.
בדקה ה-35 מקבל דידי אונגר כדור ומנסה להגיע למצב בעיטה טוב אך מוכשל בתוך הרחבה- השופט היה אמור לשרוק לפנדל לטובת אשקלון אך לא עשה זאת אבל הוציא את הכרטיס הצהוב לעבר שחקן קריית שמונה ואשקלון קיבלה רק בעיטה חופשית שאותה בעט יוסי רוזן אך הדיפה מצוינת של השוער דני עמוס מצילה את קריית שמונה מגול.

דידי אונגר מוכשל בתוך הרחבה

(אשקלון ניוז)

בדקה ה-53 כדור קרן של קריית שמונה מצא את יני לביא שהשתלט על הכדור ורק בשנייה האחרונה שוקי נגר העיף לקרן שניה.
בדקה ה-60 פספוס אדיר של אגודה קאובינה שקיבל כדור מדויק מבריאן מן וניסה לעצור אותו אבל היה איטי מידי והגנת קריית שמונה השתלטה על הכדור.

בריאן מן

(אשקלון ניוז)

בדקה ה-90 קריית שמונה הייתה זו שכמעט ועלתה ליתרון לאחר כדור שחולץ בקושי באחת ההתקפות האחרונות במשחק.
בסיום המשחק אמר אורי מלמיליאן: "לא הגענו למצבים טובים כל המשחק. צריך לשחק כדורגל ולא לפחד לשחק, השחקנים מלטפים את הכדור. כנראה שהמתח עשה את שלו. לקח לנו זמן להיכנס למשחק בשתי המחציות. אחרי רצף הפסדים ומשחקים לא טובים השחקנים איבדו ביטחון. אנחנו צריכים הרבה לעבוד ובסוף יהיה בסדר".

אחרי התיקו הזה אשקלון ממשיכה להיות שקועה בתחתית וקרובה מתמיד לקו האדום שמוביל לליגה א׳. בשבוע הבא אשקלון תצא למשחק חוץ מול בני לוד, שניצחו 2-1 את מכבי באר-שבע.

מודעות פרסומת