ניצחון אחד משמונה משחקים, 7 נקודות מתוך 24 אפשריות, ומרחק של 2 נקודות מהקו האדום – זהו מאזנה של הפועל אשקלון עד כה העונה בליגה הלאומית שגרם למאמנה, אורי מלמיליאן, לבקש היום (ראשון) מראשי הקבוצה להתפטר.

אשקלון פתחה את העונה לא רע, עם 2 תוצאות תיקו מאופסות וניצחון, אך מאז הקבוצה הדרומית לא ניצחה. בשני המחזורים האחרונים חניכיו של מלמיליאן הפסידו וההפסד האחרון, 2:1 לאחווה עראבה, כבר היה יותר מדי עבורו והוא החליט לפנות לבעלים, פרוספר אזוגי, ולהודיע לו שהוא מעוניין לקחת אחריות ולעזוב.

אזוגי סיפר ל-ONE: "אחר הצהריים הגיע לביתי שברמת השרון אורי מלמיליאן יחד עם הצוות המקצועי של הקבוצה. המאמן אוהב את המועדון וביקש לקחת אחריות על מצבה של הקבוצה ובהתאם לכך ביקש להתפטר. מלמיליאן הביע בפניי את הטענה כי ברצונו ליצור זעזוע במועדון ולהעביר מסר לשחקנים".
"לא קיבלתי את דרישת המאמן. במקום פיטורין ניתחנו יחדיו את הקבוצה ומלמיליאן קיבל אור ירוק לשחרר כל שחקן שלא נותן לו את התפוקה שהיה אמור לקבל ממנו. אני כבעלי הקבוצה
מודיע באופן רשמי שמשרת המאמן באשקלון תפוסה, יש לנו מאמן מהשורה הראשונה שנשאר עד תום העונה", הבהיר הבעלים.

"כל דבר קשה הוא מתוק בסופו של דבר. אני מבקש לתת למועדון, ובפרט למאמן, שקט על מנת שיוכל לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר", הוסיף אזוגי שלמעשה דחה בפעם השניה את בקשתו של מלמיליאן להתפטר.
מלמיליאן עצמו ציין: "לקחתי אחריות וביקשתי להתפטר בשבוע שעבר וגם השבוע, אך הבעלים לא מוכן לקבל את התפטרותי לכן אני נשאר בקבוצה. רציתי ללכת ללא תמורה כספית, אך אני מכבד את החוזה שלי".
המאמן ינסה לחלץ את קבוצתו מבוץ התחתית במחזור הבא, אלא שהיא תיאלץ לנסות ולעשות זאת דווקא מול המוליכה, עירוני קרית שמונה.

מאת: one

מודעות פרסומת