אחרי הפתיחה הלא טובה של הליגה, עם הפסד שני ברציפות לשתי קבוצות שרק בעונה שעברה שיחקו בליגה א', כבר מתחילים לקלוט שמשהו לא עובד כמו שצריך באשקלון. עם הסגל הכי טוב בליגה ועם מאמן שהשם שלו הולך לפניו, אחרי שמונה מחזורים אשקלון ניצחה רק פעם אחת את הכח ר"ג החלשה מהתחתית והפסידה כבר שלוש פעמים.

עראבה עלתה ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-6 והכפילה אותו בדקה ה-50, אגודה קאובינה רק צימק ל 2-1 בדקה ה-63.

כבר בדקה השלישית מפתיחת המשחק הייתה לאשקלון הזדמנות מצוינת לעלות ליתרון אך פספוס גדול של אגודה קאובינה בבעיטה שהייתה צריכה להפוך לגול עברה לידיים של השוער שגיא שטראוס. בדקה השישית  מהלך שמגיע מאגף שמאל של עראבה נותן כדור עומק למחמוד עבאס שבועט לשער ויניב ווהבה לא מצליח לעצור- 1-0 לאחווה עראבה. למרות היכולת של אשקלון שהייתה קצת יותר טובה משל עראבה שוב לא מצליחים להכניס ובנוסף לזה חוטפים גול. עד סוף המחצית אשקלון שלטה יותר בכדור והגיעה לכמה מצבים טובים אבל לא הצליחה לייצר מהם שערים.

5 דקות אחרי פתיחת המחצית השניה יצאה עראבה למתפרצת ואת כדור הרוחב ששלח חיים סילבס קיבל אלכס לויט שבנגיעה אחת מצא את הרשת. בדקה ה-64 קאובינה מקבל כדור מיוסי רוזן ומסדר לעצמו מצב בעיטה כמעט בלתי אפשרי ודווקא הבעיטה הזאת מצליחה לו, 2-1 לאחווה עראבה. אשקלון המשיכה לחפש את השוויון עד סוף המשחק אבל בכל פעם שהתקרבה לרחבה הייתה לא מדויקת והיה הרבה בלאגן בתוספת לחץ של ההגנה של עראבה.

בגלל ההפסד אשקלון יורדת למקום ה-13 בטבלה כשהיא עם 3 הפסדים מתוך שמונה משחקים.

בשבוע הבא אשקלון תארח את קריית שמונה בבית, שכרגע באה מהמקום הראשון בטבלה כשהפסידה רק פעם אחת וניצחה 5 פעמים, לא בדיוק המשחק שקל להתאושש איתו מהפסד כזה.

מודעות פרסומת