עם ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו והפסד במחזור שעבר להפועל ירושלים הפועל אשקלון לא רושמת את פתיחת העוה לא כולם ציפו. היום בשעה אירחו שחקניו של אורי מלמיליאן את עירוני רמת השרון למשחק במסגרת המחזור השישי בליגה הלאומית ו-2 הקבוצות נפרדו בתיקו 1:1.

כמו במרבית משחקי העונה השחקנים האשקלונים נראו מלאי מוטיבציה לפני שריקת הפתיחה ומלאי בלבול ואי-סדר אחריה. עד הדקה ה-25 המשחק התנהל בצורה שקולה ולא נרשמו אירועים חריגים ליד השערים, אבל אז פריצה נהדרת של יחיאל צגאי באגף הימני מצאה את אסאו חופשי ברחבה וזה העלה את המקומיים ל0:1 מבטיח.

רמת השרון ניסתה לחזור למשחק ובדקה ה-39 רם סטי מקבל כדור טוב במרכז הרחבה ומשתחרר מהשמירה בסיבוב נפלא אך מוצא את והבה מוכן בשער.

עם פתיחת המחצית השניה ניתן היה לראות שרמת השרון מעלה הילוך במטרה להשיג את השיוויון שלא איחר להגיע. בדקה ה-55 שוב סטי משתחרר ברחבה אך הפעם שחקן אשקלוני מפיל אותו והשופט לא מהסס ומצביע על הנקודה הלבנה. סטי שניגש לבעוט בעצמו בועט כדור חזק וגבוה לפינה השמאלית של השער ומשווה ל-1:1.

מהרגע של שער השיוויון רמת השרון החליטה שהיא תסיים את המשחק הזה בתיקו ולא משנה מה זה ידרוש ממנה. סדרה של עבירות מכוערות שגררו צהובים ובזבוזי זמן גובלים בפשע של השוער, ניר גל (לשעבר מכבי ת"א ומכבי נתניה) ניטרלו לחלוטין את המשחק של האשקלונים שנראו מתוסכלים משער השיוויון.

בדקה ה-95 אשקלון עוד יכלה לעשות סוף דרמטי במיוחד למשחק מאכזב אבל בריאן החטיא הזדמנות לדחוק את הכדור מ-2 מ' אחרי כדור קרן של יוסי רוזן.

בשבוע הבא תצא אשקלון למשחק חוץ אצל העולה מליגה א', מכבי באר שבע שניצחה היום עולה אחרת מליגה א' ומוליכת הטבלה, אחווה ערבה 1:0 בסכנין.

הכתבה מאשקלון ניוז ותמונות מאשקלונים

מודעות פרסומת