הפועל אשקלון ציינה היום (חמישי) את פתיחת השנה בהרמת כוסית חגיגית במיוחד שנערכה באולמי "לשם" בעיר. באירוע השתתפו כל שחקני הקבוצה הבוגרת לצד הצוות המקצועי, אנשי מחלקת הנוער וכמובן הנהלת הקבוצה והספונסרים.
את האירוע פתח הספונסר, פרוספר אזגי שאמר: "עלינו השנה בכבוד מהמקום השני למרות שנפגענו בזמן המלחמה הייתי מאוד רוצה לעלות מהמקום הראשון. השנה ראינו הזמנות בליגה לאור המצב שראינו במשק השנה ובמצה הקבוצה חשבתי פעמיים ואמרתי שיש לנו צ'אנס אבל בשביל לעשות את זה היינו צריכים לפתוח את העונה מאוחר, להביא שחקנים ולשחרר אותם ולוותר על גביע הטוטו".
"אני מאמין שיש לנו סגל חזק מאוד והסגל הזה אם יצטרך חיזוק, בינואר הוא יקבל חיזוק כי יש לנו מטרה אחת והיא ליגת העל. אני מאמין בשחקנים והיום אני יכול ללכת לישון בשקט" הוסיף אזגי.

יחיאל צגאי

יחיאל צגאי

לאחר הדברים העביר אזגי את זכות הדיבור למאמן הקבוצה, אורי מלמיליאן שאמר "זו שנה מיוחדת במיוחד לעיר וקבוצה כמו אשקלון ולהצהיר הצהרות כבר בעונה הראשונה שלה אחרי שעלתה מהליגה הארצית זה לא קל אבל אני אוהב אתגרים ואני חושב שמי שנמצא במקצוע הזה צריך תמיד לשאוף לעלות למעלה".
בתחילת העונה פרוספר בא אליי ושאלתי אותו אם הוא רוצה לעלות ליגה והוא אמר שהוא מת לעלות ליגה. עניתי לו שאני לא מכיר את הקבוצה, אני אגיע אעבוד חודש אחרי חודש אם אני אראה שהקבוצה באמת רוצה לעלות ליגה אני ישאר אם לא אין לי מה לחפש פה".

בריאו מן

בריאו מן

באירוע השתתפו גם שני שחקני הרכש שהצטרפו השבוע לקבוצה יחיאל צגאי ושרון גורמזנו שביחד אם שאר השחקנים ובעלי התפקידים קיבלו חבילות שי מהודרות מהנהלת הקבוצה לכבוד החג.
מודעות פרסומת